Hakkımızda

Kliniğimiz 20 yıldır diş hekimliği alanında hizmet vermekte olan Dt. Seda Serger Dental Clinic’in devamı olarak 2020 yılında tamamlanan yeni binasında diş hekimliğinin tüm alanlarında güncel teknoloji, donanım ve genişleyen hekim kadrosuyla hizmet vermeye
CONFIDENTAL CLINIC adıyla başlamıştır. Diş hekimliğinin tüm branşlarında uzman hekimlerle dental sağlık ve estetik alanında tedaviler sunmaktadır. Diş tedavisi ile ilgili ihtiyacınız olabilecek tüm tetkik (3d tomografi, panaromik film gibi) ve tedavileri sağlayabilecek altyapıyı bünyesinde bulundurmaktadır. A’dan Z’ye tüm ihtiyacınızı tek çatı altında bulabileceğiniz diş hastahanemiz ile ilgili daha fazla bilgi için klinik galerimizi, uzman hekim kadromuz ile ilgili bilgi için ise hekimlerimiz sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

1000 m2’nin üzerinde kapalı alanımız, 20 araçlık açık kapalı otoparkımız, 5 aktif klinik odamız, her türlü dental görüntüleme merkezimiz, çeşitli eğitim organizasyonlarına fırsat veren fuaye alanı ve 30 katılımcıya ev sahipliği yapabilecek konferans salonumuz, cerrahi sonrası derlenme ve gözetim odamız, sizi randevunuzu beklerken rahatlatacak akvaryum temalı geniş ve ferah bekleme salonumuz, yönetim ofisimiz, kendi laboratuvar altyapımız, sterilizasyon ve dezenfeksiyon ünitemiz, fotoğraf stüdyomuz, hekim dinlenme alanımız ve terasımızla adanın en büyük ve en donanımlı kliniği olarak hizmetinizdeyiz.